Menu

2016/17

Sukcesy uczniów

2016/17

czerwiec

 Igor Szuniewicz, Jakub Tasarz, Maksymilian Demkowicz, Katarzyna Rogowska, Zuzanna Krzewicka, Karolina Korwin-Piotrowska, Marcel Mróz, Nikola Bejda, Karolina Brach, Aleksander Sobolak, Dawid Ulidowski, Dominika Schweitzer, Klaudia Schweitzer, Wiktoria Sztandera, Patryk Balkowski -wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej zorganizowanym przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego.

maj

Joachim Sztukin -I miejsce w  grupie wiekowej od 6 do 9 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Chayenne Wojtowicz- wyróżnienie  grupie wiekowej od 6 do 9 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Natalia Setlik -I miejsce   grupie wiekowej od 10 do 13 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Lisa Wolfs -III miejsce  grupie wiekowej od 10 do 13 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

 

Jessica Michalik-I miejsce  grupie wiekowej od 14 do 18 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Natalia Dabkiewicz- II miejsce  grupie wiekowej od 14 do 18 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Katarzyna Rogowska- III miejsce  grupie wiekowej od 14 do 18 law Eliminacjach Powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Karolina Brach i Karolina Hojczyk- wyróżnienie  grupie wiekowej od 14 do 18 law Eliminacjach Powiatowych XIX

edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

kwiecień

  Paulina Sobiesińska-I miejsce w konkursie zorganizowanym przez ZS Ponadgimnazjalnych w Trzebiatowie  pt. ,,Wiedza o zwyczajach,tradycjach i symbolach krajów anglojęzycznych" - etap powiatowy

Jessica Michalik -III miejsce w konkursie zorganizowanym przez ZS Ponadgimnazjalnych w Trzebiatowie  pt.

,,Wiedza o zwyczajach,tradycjach i symbolach krajów anglojęzycznych" - etap powiatowy

marzec

Pola Opasała i Stanisław Rogowski-II miejsce w Gminnym Konkursie ,,Mamy Talenty" oraz nagroda publiczności

Lisa Wolfs i Dominika Tomaszewicz -wyróżnienie w ,,Wojewódzkim Konkursie Graficznym na Kartkę Wielkanocną" zorganizowanym przez zachodniopomorskiego kuratora oświaty w Szczecinie

Julian Kordyński-III miejsce w  ,,Małym Konkursie Recytatorskim"

Zuzanna Przytocka -II miejsce w ,,Małym  Konkursie Recytatorskim"

luty

Kathrin Krull-laureatka wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego

styczeń

Damian Frohlich i Natalia Setlik-finaliści wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego

Natalia Jankowska-finalistka wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego polonistycznego i języka niemieckiego

Paulina Sobiesińska-finalistka wojewódzkiego konkursu kuratoryjnegoz języka angielskiego

grudzień

Natalia Jankowska- I.miejsce w  konkursie na ,, Legendę o smoku Droaku"-etap międzyszkolny.

Wawerski Wiktor - I miejsce w konkursie na ,,Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową" -etap gminny

Rogowska Katarzyna- I miejsce w konkursie na ,,Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową" -etap gminny.

Nikola Bejda- II miejsce w konkursie na ,,Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową" -etap gminny.

październik

Kathrin Krull i Aleksandra Bruzdewicz-III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim ,,Opowiem ci bajkę"

Tomasz Piórko i Wiktoria Mrozowska-wyróżnienie w konkursie na komiks o profilaktyce nowotworowej.

wrzesień

Grupa SKO - nagroda zbiorowa za zajęcie III miejsca w konkursie o oszczędzaniu -etap ogólnopolski

Mapa

Galeria zdjęć